A Milli Futbol Takımı Dünya Kupası yolunda TV+ ekranlarında

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+, spor şöleni sunmaya devam ediyor. Türkiye A Milli Erkek Futbol Takımı, Dünya Kupası yolunda futbolseverlerle buluşuyor. Ay Yıldızlıların 24 Mart’ta Portekiz ve elemesi halinde 29 Mart’ta İtalya-Kuzey Makedonya maçının galibiyle karşılaşacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play-Off turu maçları naklen TV+’ta yayınlanacak.

Sporda en iyilerin buluşma noktası TV+’ta spor şöleni hız kesmeden devam ediyor. Ay-Yıldızlıların 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play-Off turu maçlarının heyecanı TV+’ta yaşanacak. Kritik maçlara çıkacak A Milliler, ilk olarak 24 Mart’ta Portekiz’le karşılaşacak. Rakibini elemesi halinde ise A Milliler 29 Mart’ta İtalya-Kuzey Makedonya galibiyle Dünya Kupası bileti almak için mücadele edecek. Tüm maçlar naklen TV+’tan yayınlanacak.

 

Arsenal ile Liverpool kozlarını TV+’ta paylaşacak

Mart ayı boyunca hem İngiltere Premier League’de hem de İtalya Serie A’da tüm maçlar, TV+ ekranlarında futbolseverlerle buluşacak. Premier League’de şampiyonluk mücadelesi veren Liverpool ile zirve yarışından kopmak istemeyen Arsenal’in sahasında oynayacağı maç, 16 Mart’ta TV+’tan naklen yayınlanacak.

 

Formula 1’de sezon açılışı TV+’ta

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda 2022 heyecanı da Mart ayında TV+’ta başlayacak. Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonlarından biri olarak değerlendirilen F1’in açılış yarışı olan Bahreyn GP’si 20 Mart’ta, ikinci yarış olan Suudi Arabistan GP’si ise 27 Mart’ta naklen TV+’ta yayınlanacak.

 

TV+ Mart Ajandası

Milli Takım

24 Mart

22.45                  Portekiz-Türkiye

29 Mart

21.45                  Türkiye-İtalya/Kuzey Makedonya

 

Premier League

13 Mart              Arsenal-Liverpool

 

Formula 1

20 Mart              Bahreyn GP

27 Mart              Suudi Arabistan GP