Turkcell’lilere yurtdışında konuşma ve internet tarifelerinde %40’a varan indirim
Turkcell yurtdışında hem konuşma hem internet tarife fiyatlarında yeni bir dönem başlatıyor. Turkcell’liler bundan böyle yeni avantaj paketleriyle yurt dışında 15 TL’den başlayan çok uygun fiyatlarla konuşacak, 19 TL’den başlayan internet paketleriyle de mobil hayatın keyfini çıkartmaya devam edecek.
Paylaşın:
Facebook\'da paylaş Twitter\'da paylaş Yazdır
23.04.2011

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, yurtdışında konuşma  tarife ücretlerinde %40, internet tarife ücretlerinde %38 indirim yaptı. Yurtdışında iletişimi müşterileri için bir ayrıcalığa dönüştüren Turkcell, yurt dışına seyahat edenleri sevindirecek  yeni avantajlı yurt dışı ses ve internet paketleri sunuyor. Turkcell’liler,  kısa ya da uzun seyahatlere uygun farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veren günlük ve aylık  yeni yurt dışı avantaj paketleriyle çok daha fazla iletişim özgürlüğüne sahip oluyor.

Bundan böyle bireysel, kurumsal, faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm Turkcell müşterileri, yurtiçi tarifelerinden bağımsız olarak, Avrupa, ABD ve Rusya seyahatlerinde ihtiyaçlarına en uygun paketi seçerek 15 TL’den başlayan fiyatlara konuşabilecek. Tüm ses paketlerindeki dakikalar arama ya da aranma olarak istenildiği şekilde kullanılabiliyor.  Paketlerdeki dakikalar sadece yurtdışından Türkiye yönüne yapılan görüşmelerde değil, tüm dünya ile yapılan görüşmelerde geçerli. Üstelik paket dakikaları biterse dakikası sadece 99 kuruştan konuşmaya devam edilebiliyor.

Paketlerden yararlanmak için her ay sabit ücret ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Yurtdışına çıkmadan önce ücretsiz bir kısa mesajla veya Turkcell Çağrı Merkezi ve Turkcell İletişim Merkezleri’ne ulaşarak,  yurtdışındayken de kısa mesaj göndererek veya Turkcell Çağrı Merkezi’ni arayarak yurtdışı paketi alınabiliyor. Bunun yanında Turkcell, yurtdışına çıkan müşterilerini, telefonlarını açar açmaz bulundukları ülkede geçerli tarife ve paketlerle ilgili ücretsiz bir mesajla bilgilendiriyor.

Yurt dışında en uygun fiyatla internet kullanımı

Turkcell müşterileri, 19 TL’den başlayan fiyatlarla 20 MB’dan 100 MB’a kadar farklı günlük ve aylık paketlerden dilediğini seçerek yurtdışında da rahatça internet kullanabiliyor.  Üstelik paket bitince yapılan kullanımlar, kademeli ücretlendirme sayesinde 2 TL/MB’ye kadar düşüyor.

Burak Sevilengül: “Yurt dışı iletişimini daha avantajlı hale getirdik”

Turkcell Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, yeni paketleriyle yurt dışına çıkan herkese iletişim rahatlığı sağladıklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Yeni ses ve internet paketlerimiz sayesinde artık yurt dışında telefonla konuşanlar kuruş, internetini cebinde yurt dışına taşımak isteyenler kilobayt hesabı yapmak zorunda kalmıyor. Müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yurtdışı iletişimde fiyatlarımızı daha da avantajlı hale getirmek yönünde çok önemli bir adım attık. Farklı müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok çeşitli seçenekte paketlerle adresliyoruz. Müşterilerimize yurt dışında hem konuşurken, hem de internete girerken çok uygun fiyata kullanabilecekleri yeni avantajlı paketler sunuyoruz. Turkcell’lileri yurtdışındayken, tek bir operatör ile kısıtlamıyor, hangi operatörü seçerlerse seçsinler,  fiyat farkı yansıtmaksızın sadece Türkiye ile değil tüm dünya ile bağlantılarını uygun fiyatlara sağlıyoruz.”

 

Turkcell’in Yeni Konuşma Paketleri:


 

Turkcell’in Yeni İnternet Paketleri:Ek Belgeler Tümünü indir
  • Konuşma Paketleri
  • İnternet Paketleri
  • Turkcell Genel Müdür Yardımcısı (Bireysel Pazarlama Fonksiyonel Grubu) Burak Sevilengül
  • Basın Bülteni - Word Dosyası


E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize üye olmak için e-posta adresinizi yazınız.

Turkcell TV+, 2017 yılının ilk günlerinde içeriğini uluslararası kanallarla zenginleştirmeyi sürdürüyor.


Turkcell, bir ilki daha gerçekleştirerek Türkiye’de gerçek 5G ekipmanları ile ilk hız testini gerçekleştirdi.


Turkcell TV+’ın mobil uygulamasında yer alan LifePlus kanalı sporseverleri ekran başına kitleyecek yeni içerikler sunmaya devam ediyor.