Turkcell Global Bilgi’den Karabük’e istihdam yatırımı
Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, yeni çağrı merkezleri açarak Anadolu’da yaptığı istihdam yatırımlarına hızla devam ediyor.
Paylaşın:
Facebook\'da paylaş Twitter\'da paylaş Yazdır
19.06.2012

Haziran başında, depremler sonrası ekonomik ve sosyal hayatı sarsılan Van-Erciş’te çağrı merkezi açarak Anadolu’da yaptığı istihdam yatırımlarını sürdüren Turkcell Global Bilgi, şimdi de Karabük’te açtığı yeni çağrı merkezi ile Türkiye’deki lokasyon sayısını 13’e çıkardı. Yeni çağrı merkezinin açılışı, 19 Haziran Salı günü, Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, BTK Başkanı Tayfun Acarer, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ciliv: “Büyük gayretle Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyoruz”

Açılış töreninde konuşan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, iyi niyetle ve büyük bir gayretle Türkiye’ye teknoloji yatırımı yapmaya devam ettiklerini söyledi. İnsanların ve kurumların hayatında teknolojiyle fark yarattıklarını söyleyen Süreyya Ciliv, “Haziran başında Van-Erciş’te açtığımız çağrı merkezinin ardından şimdi de Karabük lokasyonumuzu açıyoruz. Anadolu’nun dört bir yanındaki çağrı merkezlerimizin sayısı 13’e ulaştı.  Türkiye’nin Turkcell’i olarak müşterilerimize en iyiyi sunma çabasındayız. Gençlerimize istihdam yaratmayı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Yatırımlarımız ilerleyen dönemlerde de devam edecek. Yeni çağrı merkezimizin Karabük halkına ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

gnçtrkcll’lilere “gencaverler” hizmet verecek

Toplam 110 masa kapasiteli Karabük Çağrı Merkezi, gençlerin istekleri göz önünde bulundurularak oluşturulan sistemle, SMS kanalıyla gnçtrkcll’lilere hizmet verecek. Tüm gnçtrkcll’liler gibi genç ve dinamik bir kadronun oluşturduğu “Gencaver” ekibine, 4362’ye SMS atarak veya online sohbet hattından ulaşılabilecek. gnçtrkcll’lilerin soruları günün 24 saati Gencaver’ler tarafından alınacak.


Ek Belgeler Tümünü indir
  • Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv
  • Turkcell Global Bilgi Çağrı Merkezi
  • Toplu resim bilgisi (soldan sağa): Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, BTK Başkanı Tayfun Acarer, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Ak Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci
  • Turkcell Global Bilgi Karabük Çağrı Merkezi Açılış Bülteni


E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize üye olmak için e-posta adresinizi yazınız.

Yerli 5G teknolojileri geliştirmek için çalışmalarına devam eden Turkcell, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden İTÜ ile işbirliğine gitti.


BiP’e yeni özellikler eklenmesi amacıyla gerçekleştirilen kod geliştirme etkinliği BiP Hackhathon tamamlandı.


Türkiye’de 1 Nisan 2016 tarihinde kullanılmaya başlanan 4.5G teknolojisine geçiş yapan Turkcell’lilerin sayısı 21 milyonu aştı.