Turkcell’den ayda 3 TL’ye sınırsız Facebook
Turkcell’liler bundan böyle “ne ödeyeceğim?” diye düşünmeden yalnızca 3 TL karşılığında rahat rahat, Facebook’a girebilecek. Turkcell 3G hızında Facebook’a erişim hakkı sunan pakete sahip olmak için belirli bir tarifeye üye olmak ya da ayrıca TL yüklemesi yapmak gerekmiyor.
Paylaşın:
Facebook\'da paylaş Twitter\'da paylaş Yazdır
06.04.2011

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, mobil internet kullanıcısı abonelerinin sosyal paylaşıma yönelik taleplerine yeni bir paketle karşılık veriyor. Turkcell’liler tarife üyeliği veya yükleme ön şartı olmadan, ayda yalnızca 3 TL karşılığında cepten Facebook’a her an her yerden sınırsız erişebilecek. Paketten faydalanmak için FACE yazıp 2222’ye göndermek yeterli olacak. İsteyen aboneler, 0.facebook.com adresini kullanarak Facebook'un ücretsiz sürümünü kullanmaya da devam edebilecek.

Turkcell’liler istedi, biz gerçekleştirdik: Daha Fazla Hayat - Daha Fazla Facebook

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Türkiye, 23 milyon Facebook kullanıcısıyla dünyada ABD, Endonezya ve İngiltere’den sonra dördüncü sırada yer alıyor. Dünya çapında 200 milyondan fazla aktif kullanıcı Facebook’a mobil cihazlar üzerinden erişiyor. Doğaldır ki abonelerimiz de ‘ne ödeyeceğim’ diye düşünmeden cep telefonlarından Faceboook’a erişmek, sosyal çevrelerini online ortamda takip edebilmek istiyorlar. Facebook erişimi paketini müşterilerimizden gelen yoğun talepler sonucu şekillendirdik. Bundan böyle tüm Turkcell’lilere aylık 3 TL karşılığında sınırsız Facebook erişimi sunuyoruz. Kısacası, Daha Fazla Hayat - Daha Fazla Facebook diyoruz.”

Cepten Facebook Paketi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Ek Belgeler Tümünü indir
  • Turkcell Genel Müdür Yardımcısı (Bireysel Pazarlama Fonksiyonel Grubu) Burak Sevilengül
  • Burhan Altıntop - Basın Görseli
  • Basın Bülteni - Word Dosyası

E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize üye olmak için e-posta adresinizi yazınız.

Turkcell TV+, 2017 yılının ilk günlerinde içeriğini uluslararası kanallarla zenginleştirmeyi sürdürüyor.


Turkcell, bir ilki daha gerçekleştirerek Türkiye’de gerçek 5G ekipmanları ile ilk hız testini gerçekleştirdi.


Turkcell TV+’ın mobil uygulamasında yer alan LifePlus kanalı sporseverleri ekran başına kitleyecek yeni içerikler sunmaya devam ediyor.