Turkcell’den ayda 3 TL’ye sınırsız Facebook
Turkcell’liler bundan böyle “ne ödeyeceğim?” diye düşünmeden yalnızca 3 TL karşılığında rahat rahat, Facebook’a girebilecek. Turkcell 3G hızında Facebook’a erişim hakkı sunan pakete sahip olmak için belirli bir tarifeye üye olmak ya da ayrıca TL yüklemesi yapmak gerekmiyor.
Paylaşın:
Facebook\'da paylaş Twitter\'da paylaş Yazdır
06.04.2011

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, mobil internet kullanıcısı abonelerinin sosyal paylaşıma yönelik taleplerine yeni bir paketle karşılık veriyor. Turkcell’liler tarife üyeliği veya yükleme ön şartı olmadan, ayda yalnızca 3 TL karşılığında cepten Facebook’a her an her yerden sınırsız erişebilecek. Paketten faydalanmak için FACE yazıp 2222’ye göndermek yeterli olacak. İsteyen aboneler, 0.facebook.com adresini kullanarak Facebook'un ücretsiz sürümünü kullanmaya da devam edebilecek.

Turkcell’liler istedi, biz gerçekleştirdik: Daha Fazla Hayat - Daha Fazla Facebook

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Türkiye, 23 milyon Facebook kullanıcısıyla dünyada ABD, Endonezya ve İngiltere’den sonra dördüncü sırada yer alıyor. Dünya çapında 200 milyondan fazla aktif kullanıcı Facebook’a mobil cihazlar üzerinden erişiyor. Doğaldır ki abonelerimiz de ‘ne ödeyeceğim’ diye düşünmeden cep telefonlarından Faceboook’a erişmek, sosyal çevrelerini online ortamda takip edebilmek istiyorlar. Facebook erişimi paketini müşterilerimizden gelen yoğun talepler sonucu şekillendirdik. Bundan böyle tüm Turkcell’lilere aylık 3 TL karşılığında sınırsız Facebook erişimi sunuyoruz. Kısacası, Daha Fazla Hayat - Daha Fazla Facebook diyoruz.”

Cepten Facebook Paketi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Ek Belgeler Tümünü indir
  • Turkcell Genel Müdür Yardımcısı (Bireysel Pazarlama Fonksiyonel Grubu) Burak Sevilengül
  • Burhan Altıntop - Basın Görseli
  • Basın Bülteni - Word Dosyası

E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize üye olmak için e-posta adresinizi yazınız.

Yerli 5G teknolojileri geliştirmek için çalışmalarına devam eden Turkcell, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden İTÜ ile işbirliğine gitti.


BiP’e yeni özellikler eklenmesi amacıyla gerçekleştirilen kod geliştirme etkinliği BiP Hackhathon tamamlandı.


Türkiye’de 1 Nisan 2016 tarihinde kullanılmaya başlanan 4.5G teknolojisine geçiş yapan Turkcell’lilerin sayısı 21 milyonu aştı.