Turkcell'den 5 tarifede yalnızca 5 TL ek ödemeyle akıllı telefon sahibi olma fırsatı
Turkcell “Akıllı Telefon Turkcell’den alınır” dedirten fırsatlar sunmaya Bahar Cihaz Kampanyası ile devam ediyor. 5 tarife seçeneğinden birisine 24 ay kontratla ayda yalnızca 5 TL fark ödeyen Turkcell’liler, Turkcell T10 ya da Samsung Trevi S3353 marka akıllı telefonlardan birine sahip olabiliyorlar. Üstelik 6 ay boyunca her ay 250MB internet de hediye.
Paylaşın:
Facebook\'da paylaş Twitter\'da paylaş Yazdır
21.03.2011

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, "18 Mart-18 Nisan arasında geçerli olan Bahar Cihaz Kampanyası ile, Turkcell T10 ve Samsung Trevi S3353 cep telefonlarına en uygun koşullarda sahip olma imkanı sağlıyor. Bu kampanya sayesinde hayata Turkcell'le bağlanmayı tercih edenler, hayallerindeki koşullarla en iyi akıllı telefon deneyimini yaşama fırsatı buluyor.
Bu kampanyada Turkcell'liler, 'Alo 120', 'Kamu 1000', 'BizBize Hepimiz Süper Paket, 'Haydi Gel Büyük Paket'* ve 'Bizbize Kamu HerYöne 1200 dakika'** tarifelerinden birisine 24 ay kontratla aylık tarife bedeline yalnızca 5 TL ekleyerek, hem her zamanki tarifelerinden konuşmaya devam ediyor, hem de her an her her yerden internete girebilecekleri iki akıllı telefondan birine kavuşuyor. Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell müşterileri Turkcell İletişim Merkezleri'ne (TİM) ya da anlaşmalı zincir mağazalara başvurulabiliyor.

Bahar Cihaz Kampanyası'na dahil tarifeler ve +5TL dahil toplam kampanya bedelleri

24 ay kontratla ayda yalnızca 5 TL fark ödeyerek  Turkcell T10 ya da Samsung Trevi S3353 marka akıllı telefon sahibi yapan teklifler şöyle:

Kampanyalı Tarife Aylık Ödenecek Tutar ***
Alo 120 44 TL
Bizbize Kamu Her Yöne 1200 45 TL
Kamu 1000 45 TL
Haydi Gel Büyük Paket 54 TL
Bizbize Hepimiz Süper Paket 64 TL

 

Turkcell ayrıca tüm faturalı biryesel müşterilerine hangi tarifede olurlarsa olsunlar rahatlıkla faydalanabilecekleri internet paketi içinde akıllı telefon teklifi seçenekleri de sunuyor. Turkcell'liler 21 akıllı telefon içinden istedikleri bir tanesini, 250 MB, 1 GB veya 4 GB'lık, diledikleri büyüklükte internet paketiyle, hiçbir peşin ödeme yapamadan alabiliyor. (Bilgi için tıklayın)

* "Haydi Gel Büyük Paket" tarifesine son 180 gün içinde numarasını taşıyarak, yeni hat alarak veya Hazır Kart'tan faturalıya geçerek Turkcell bireysel faturalı dünyasına gelmiş olan aboneler yararlanabilir.

** "BizBize Kamu Her Yöne 1200 dakika" tarifesi yeni abone alımına kapalı olduğu için, tekliften yalnızca mevcut tarife aboneleri faydalanabilir.

*** KDV ve ÖİV dahildir.


Ek Belgeler Tümünü indir
  • Turkcell T10
  • Turkcell T10 (Alternatif)
  • Samsung S3353
  • Basın Bülteni - Word Dosyası


E-Bülten Aboneliği
E-bültenimize üye olmak için e-posta adresinizi yazınız.

Turkcell TV+, 2017 yılının ilk günlerinde içeriğini uluslararası kanallarla zenginleştirmeyi sürdürüyor.


Turkcell, bir ilki daha gerçekleştirerek Türkiye’de gerçek 5G ekipmanları ile ilk hız testini gerçekleştirdi.


Turkcell TV+’ın mobil uygulamasında yer alan LifePlus kanalı sporseverleri ekran başına kitleyecek yeni içerikler sunmaya devam ediyor.